Tvorba web stránok od Pixel Point Digital
DJ & Catering - Catering

Catering

“Zlí ľudia žijú, aby jedli a pili, dobrí ľudia jedia a pijú preto, aby žili”.

ZABEZPEČUJEME ČERSTVÉ A CHUTNÉ POHOSTENIE NA PÁRTY, EVENTY ČI SÚKROMNÉ OSLAVY NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI.

S použitím kvalitných, čerstvých surovín a dodržiavaním najnovších kulinárskych trendov vám ponúkame naozajstné pochúťky. Každé jedlo pripravujeme tak, aby bolo zároveň malým umeleckým dielom a aby všetkým chutilo. Vyskúšajte niečo nové a ponúknite svojim hosťom, priateľom či známym zážitok z jedla. Zabezpečíme pre vás pohostenie na rodinné oslavy, krstiny či narodeninové párty na profesionálnej úrovni. Šetrite svoj drahocenný čas a nechajte to na nás.

Jednohubky

Naše jednohubky sú obľúbeným praktickým občerstvením na rôznych oslavách, narodeninových párty či sukromných večierkoch. Rozptýlte chuťové bunky svojich hostí.

Chlebíčky

Na objednávku robíme obložené chlebíčky, ktoré predstavujú dôležitú časť našej produkcie a pre mnohých sú tým, čo u nás vyhľadávajú najčastejšie. Umenie, na ktoré sme tvorbu chlebíčkov povýšili, dokážu oceniť mnohí z Vás, ktorí pripravujú svadbu , oslavu alebo inú príležitosť. Vyrábame široký sortiment chlebíkov, sendvičov, jednohubiek, zaujímavo zdobených mís z najkvalitnejších produktov.

Obložené misy

Pripravíme pre vás rôzne varianty a kombinácie surovín. Obložené misy spravia váš večierok, oslavu či párty nezabudnuteľnou. Pochutnajte si na našom skvelom jedle.

Doplnkové pochúťky

Vhodným doplnkom každého pohostenia sú šaláty, snacky či dezerty. Vyberte si z našej ponuky ten správny doplnok dokonalého občerstvenia.

Katalógy na stiahnutie

Píšte nám

Píšte nám