Tvorba web stránok od Pixel Point Digital
Tradičná svadba - Svadobná kytica

Svadobná kytica

Akú kytičku si vybrať? Dnes nájdeme veľmi veľa rôznych obrázkov svadobných kytíc. Každá svadobná kytička je krásna, no nie vždy si nevesty vedia správne vybrať. Určite je správne mať predstavu o farbe, tvare, zložení kvetov a inšpirovať sa rôznymi obrázkami.

Naše služby však zahŕňajú aj bezplatnú konzultáciu o živých kvetoch a o konkrétnej svadobnej kytici, ktorá sa vám páči, kde vám poradíme a pomôžeme vybrať tie správne kvetinky. Každá nevesta je jedinečná a preto v našej práci nenájdete dve rovnaké kytice. Svadobná kytica by mala ladiť so štýlom šiat, s charakterom nevesty a dolaďovať jej celkový vzhľad. Pri výbere treba brať do úvahy farebnosť, vôňu, trvácnosť kvetov, cenu a dostupnosť kvetov podľa ročného obdobia. Pre nás nie je problém zabezpečiť všetky kvetinky počas celého roka.

Pre nevesty tu máme svadobné kytice a pre ženíchov svadobné pierka. Svadobné pierko vždy ladí s kytičkou, je rovnaké stavbou kvetov, tvarom a celkovým dojmom ako svadobná kytica nevesty.

V tejto kategórii nájdete aj pierka pre rodičov, svedkov, starejších a svadobčanov zo živých kvetov. Väčšinou sú pierka pre rodičov zložené z jedného kvietka, doaranžované zelenými listami a stužkami. Pierka pre svedkov sú bohatšie ako rodičovské pierka, zväčša sú zložené z troch menších kvietkov. Pierka pre starejších sú väčšinou najväčšie a s dlhými vyšívanými stužkami. V každom meste, či obci sú zvyky rôzne a preto je veľmi vítaná komunikácia s aranžérkou.

Katalógy na stiahnutie

Píšte nám

Píšte nám